Nyílt napot tart szombaton a Református Gimnázium az induló előkészítő osztállyal kapcsolatban

Szombaton tartja nyílt napját a Szatmárnémeti Református Gimnázium, az iskolaérett gyermekeket és szüleiket várják a délelőtti rendezvényre.

Ahogy az elmúlt évek folyamán megszokhatták, márciusban az előkészítő osztályt indító iskolák nyílt napot tartanak, melyen a szülőknek és a gyerkőcöknek alkalmuk nyílik a suli és a tanító néni megismerésére. Ezen alkalmakkal megbizonyosodhatnak affelől, jól döntenek csemetéik jövőjét illetően.

Az általános iskolás évek alatt gyűjtik a gyermekek a legszebb emlékeiket. Személyiségük alakulásában óriási szerepet játszanak az alsó tagozatos esztendők történései, a pedagógusnak óriási szerepe van a szárnyai alatt tinédzserekké váló csemeték nevelésében, alakításában. A Református Gimnázium előkészítős tanító nénijének és az oktatási intézmény bemutatkozásának délelőttjére szeretettel várnak minden kedves szülőt, gyermeket és nagyszülőt. A szombat délelőtt 11 órakor kezdődő eseményen jelen lesz Póti Eduárd igazgató, Elek Kinga aligazgató nő, Varga Szilárd Csaba iskolalelkész és Sopoian Renáta-Réka iskolapszichológus is, akik segítőkészen válaszolnak minden egyes kérdésükre.

A tanító néni, Elek Ramóna játékos foglalkozással készül az apróságoknak, ízelítőt ad az előttük álló tanév tevékenységeiből. A csemetéknek és családjuknak nincs mitől tartani, a nagy játék közepedte a picik megfeledkeznek az idegen környezetről, annyira magával ragadja őket a mulatság. Míg a gyermekek játszanak, a felnőttek a beiratkozás menetével kapcsolatos előadáson vesznek részt.

A Református Gimnázium szeretettel várja az érdeklődőket március 2-án, szombat délelőtt 11 órakor. Hozzon felelős döntést csemetéje jövőjét illetően! Könnyítse meg a választást a Református Gimnázium nyílt napjára való elllátogatással!