Mesehősök lepték el a Refit – 2018.02.01

Ritka, hogy a tanulók unatkoznának a Szatmárnémeti Református Gimnáziumban.

Ma, február 1-jén sem maradtak program nélkül a diákok: farsangi karneváli hangulatot teremtettek az alsóbb osztályosok osztálytermeiben. A termeket feldíszítették, szalagokkal színesítették, egy-egy teremben óriás kivetítőt üzemeltek be, hogy a szervezett játékokhoz onnan nézzék a gyerekek a videókat és a feladatokat.
A kicsik között volt, aki összeszedte a karácsonyi díszeket és pompás karácsonyfának öltözött, voltak szuperhősök, kisállatok, hercegnők, sőt, még zombik és katonák is! A tanítónénik sem fogták vissza magukat, már otthonról jelmezben indultak el dolgozni, kockáztatva ezzel tanári jó hírüket.
A gyerekek  persze nagyon jól szórakoztak, a tanítónénikkel fogócskát játszottak, táncoltak és persze énekeltek is.